CHARVÁT Group s.r.o.
  • Úvod
  • Novinky
  • Ocenění zaměstnanec roku letos putuje do Opavy a Mladé Boleslavi!

Ocenění zaměstnanec roku letos putuje do Opavy a Mladé Boleslavi!

Během vánočního večírku skupiny firem CHARVÁT, který se uskutečnil 8. 12. 2023 ve zbraslavickém kulturním centru, došlo mj. i na vyhlášení zaměstnanců roku. Ocenění letos z rukou JUDr. Ing. Jiřího Charváta převzal Lukáš Pícha a Ing. Milan Kirnig. Oba si za svou práci jako poděkování odnesli švýcarské hodinky Longines. Co na sebe prozradili a na čem aktuálně pracují?

Lukáš Pícha je součástí společnosti CHARVÁT Group s.r.o. od roku 2015. Nastupoval do podniku v době zahájení výroby průmyslových kapalin v novém provozu ve Zbraslavicích. Poté, co CHARVÁT Group s.r.o. vyhrála výběrové řízení na dodavatele služby TFM pro ŠKODA Auto a.s., přesunul se v roce 2020 do Mladé Boleslavi. Postupem času nabral zkušenosti s vedením několika desítek lidí, řešením provozních a technických problémů ve výrobě či jednáními s dodavateli.

Nyní pracuje jako projektový vedoucí a v areálu ŠKODA Auto zodpovídá za realizaci nejrůznějších projektů – např. centrální sklad olejů, obsluhu osmi čerpacích stanic či pasivaci chladících okruhů u licích forem. V blízké budoucnosti je jeho cílem uspět v novém výběrovém řízení pro službu TFM.

Ing. Milan Kirnig pracuje ve skupině CHARVÁT od roku 2016 jako technik, kdy nastoupil do podniku AVHB Hydraulika s.r.o. Opava . V období 2019-2022 se dokonce podílel na vedení této společnosti jako zástupce jednatele. Po reorganizaci a fúzi společnosti nyní v CHARVÁT HYKOM s.r.o. zastává pozici technika a má na starost správu budov závodu Opava.

Jeho náplní práce je realizace zakázek od vyjasnění zadání se zákazníkem, přes zpracování projektu a dokumentací až po případnou montáž na místě určení, a to včetně uvedení systému do provozu. Své zkušenosti nabyté dlouholetou praxí by rád uplatnil při řešení nových úkolů. Má za sebou úspěšnou realizaci hydraulických systémů vodních elektráren v Turecku a věří, že tyto zkušenosti využije i v projektech pro mimoevropské zákazníky. V současné době pracuje na realizaci testovacích zařízení pro členy skupiny CHARVÁT a na hydraulickém systému hliníkové pece.

Lukáš Pícha a JUDr. Ing. Jiří Charvát

Ing. Milan Kirnig a JUDr. Ing. Jiří Charvát

Zaměstnanci roku – Ing. Milan Kirnig a Lukáš Pícha

CHARVÁT Group s.r.o.
Zbraslavice 394
285 21 Zbraslavice

IČO: 27407667
DIČ: CZ 27407667

Telefon: +420 327 591 112
Mobil: +420 606 646 415
Fax: +420 327 591 429
E-mail: charvat@charvat-chs.cz

Mapa

Kontakty

CHARVÁT Group s.r.o.
Zbraslavice 394
285 21 Zbraslavice

Facebook